Modranská kapustnica 2010

20.02.2010 22:03

Varíme najlepšiu kapustnicu v Modre. V sobotu 13 februára 2010 sa v rámci fašiangov v Modre na námestí konala súťaž vo varení kapustnice. Súťažilo 13 tímov a medzi nimi aj tím klubu Jána Stolárika v Modre, ktorý reprezentovali Ján Stolárik, Peter Gróf, Marián Štrba a František Matocha. Začalo sa variť  už skoro ráno a hoci počasie veľmi neprialo ani súťažiacim ani návštevníkom, akcia sa vydarila. Presne na obed sa spustila ochutnávka, posudzovali ju tak odborná porota ako aj návštevníci. Viac ako stovka návštevníkov ohodnotila našu kapustnicu ako najlepšiu a náš tím obsadil 1. miesto. Odborná porota nám dala 2. miesto. Tieto pekné výsledky potvrdili kvalitu a dlhoročné skúsenosti kulinárov nášho klubu, na ktorých sme právom hrdí. Tešíme sa na ďalšie verejné ale i klubové akcie, kde si budeme môcť pochutiť na špecialitách, ktoré si pre nás pripravia :-)

vu